Mytí oken

Pravidelný úklid domácností

Věnujte se věcem, které jsou pro Vás důležité, zatímco se o úklid Vaší domácnosti postarají naše hospodyňky, vše s pomocí přípravků šetrných k životnímu prostředí.

Více informací o úklidu domácnosti

Pravidelný úklid firmy

Zajistíme čisté pracovní prostředí pro Vás a Vaše zaměstnance. Uklidíme kancelářské prostory i výrobní haly, to vše na míru Vašim potřebám.

Více informací o úklidu firmy

Generální úklid

Hloubkový úklid interiéru už nemusíte dále odkládat. Naše firma se o vše v souvislosti s generálním úklidem postará.

Více informací o generálním úklidu

Úklid po stavbě

Do 48 hodin od objednání můžeme být u Vás a pustit se do úklidu. Odstraníme vše, co za sebou stavební firma zanechala – od nánosu prachu až po zbytky barvy po malování.

Více informací o úklidu po stavbě

Mytí oken

Čistá okna jsou jedním ze základů čisté kanceláře, firmy i domácnosti. Mytí oken zajišťujeme ve všech letních i zimních obdobích.

Více informací o mytí oken

Čištění koberců a čalouněného nábytku

Kompletní služby v oblasti čištění koberců a sedaček, díky kterým ušetříte čas i peníze.

Více informací o čištění koberců a čalouněného nábytku

Proč si vybrat právě nás?

Mytí oken

Čistá okna jsou jedním ze základů čisté kanceláře, firmy i domácnosti. Okna Vám umyjeme za použití profesionálních pracovních pomůcek a certifikované čistící chemie. Pro perfektně čisté prostory doporučujeme mytí oken 3-4 ročně. Pro naše zákazníky zajišťujeme běžné mytí oken, mytí oken po stavbě nebo rekonstrukci a v neposlední řadě také výškové mytí oken s použitím plošiny. Samozřejmostí je také mytí rámů oken, parapetů a případně i žaluzií. Mytí oken zajišťujeme ve všech letních i zimních obdobích.

Výškové mytí oken: Zajišťujeme mytí oken na výškových budovách obchodních center, bytových domech, firmách, či rodinných domech. Zaměstnáváme tým specializovaných pracovníků školených pro práci ve výškách. Termíny realizace objednáváme dle dohody se zákazníkem tak, aby mytí oken nenarušovalo chod společnosti.

Postaráme se o kompletní údržbu vašich oken v domácnostech, firemních i obchodních prostorech s pomocí profesionálních pracovních pomůcek a čisticích prostředků. Samozřejmostí je mytí rámů oken, parapetů a žaluzií i výškové mytí oken. Ceník mytí oken vám sestavíme na míru na základě vašich individuálních požadavků.

Kontakt

Máte žádost o sestavení cenové kalkulace mytí oken nebo potřebujete pomoci s něčím jiným? Neváhejte nás kontaktovat.