Úklid po stavbě

Pravidelný úklid domácností

Věnujte se věcem, které jsou pro Vás důležité, zatímco se o úklid Vaší domácnosti postarají naše hospodyňky, vše s pomocí přípravků šetrných k životnímu prostředí.

Více informací o úklidu domácnosti

Pravidelný úklid firmy

Zajistíme čisté pracovní prostředí pro Vás a Vaše zaměstnance. Uklidíme kancelářské prostory i výrobní haly, to vše na míru Vašim potřebám.

Více informací o úklidu firmy

Generální úklid

Hloubkový úklid interiéru už nemusíte dále odkládat. Naše firma se o vše v souvislosti s generálním úklidem postará.

Více informací o generálním úklidu

Úklid po stavbě

Do 48 hodin od objednání můžeme být u Vás a pustit se do úklidu. Odstraníme vše, co za sebou stavební firma zanechala – od nánosu prachu až po zbytky barvy po malování.

Více informací o úklidu po stavbě

Mytí oken

Čistá okna jsou jedním ze základů čisté kanceláře, firmy i domácnosti. Mytí oken zajišťujeme ve všech letních i zimních obdobích.

Více informací o mytí oken

Čištění koberců a čalouněného nábytku

Kompletní služby v oblasti čištění koberců a sedaček, díky kterým ušetříte čas i peníze.

Více informací o čištění koberců a čalouněného nábytku

Váš majetek se bude lesknout jako nikdy dřív

Následky stavebních úprav odstraníme už za 48 hodin od objednání.

Odstraníme veškeré nečistoty po stavbě nebo rekonstrukci. Zbavíme vás nánosů prachu, pozůstatků barvy, cementu, a dalších nepříjemností, které se stavbou či rekonstrukcí souvisí. Postaráme se o voskování nebo impregnaci podlah i omytí fasády. Používáme spolehlivé čistící přípravky a úklidovou techniku.

 

Jak zajistit úklid po stavebních úpravách

1. Vytvoření poptávky

Stavební firma odešla a vy teď řešíte, co s nepořádkem, který po sobě zanechala. Odešlete formulář, my Vaši poptávku do 24 hodin naceníme a ozveme se Vám s konkrétní nabídkou zpět.

2. Doladění podmínek
Společně se domluvíme, s čím vším Vám naše úklidová služba pomůže, a domluvíme se na termínu úklidu. Rozvrhneme postup a doporučíme účinné chemické prostředky. Zároveň vyřešíme nezbytné pojištění proti rizikům při úklidu.

3. Za 2 dny jsme u Vás

Už 48 hodin od objednávky můžeme být u Vás a pustit se do úklidu. Vyhrneme si rukávy a odstraníme vše, co za sebou stavební firma zanechala – poradíme si se vším od nánosu prachu až po zbytky barvy po malování.

Před předáním společně s Vámi prostor projdeme a zkontrolujeme. Na základě vašich připomínek případné nedostatky vyladíme k Vaší naprosté spokojenosti.

 

Chcete stavět, rekonstruovat byt nebo jen vymalovat zdi, ale máte obavy z nepořádku, který je s těmito činnostmi spjatý? Už si nemusíte dělat starosti, na odstranění nečistot máte možnost využít profesionální úklidové služby.

Tým našich zkušených pracovníků se s pomocí veškerých dostupných úklidových prostředků a techniky postará o kompletní úklid po malování, rekonstrukci i stavbě. Vše přizpůsobíme na míru Vašim konkrétním požadavkům a potřebám, aby úklid proběhl k Vaší naprosté spokojenosti.

Proč si vybrat právě nás?

Kalkulačka