Čištění koberců a čalouněného nábytku

Pravidelný úklid domácností

Věnujte se věcem, které jsou pro Vás důležité, zatímco se o úklid Vaší domácnosti postarají naše hospodyňky, vše s pomocí přípravků šetrných k životnímu prostředí.

Více informací o úklidu domácnosti

Pravidelný úklid firmy

Zajistíme čisté pracovní prostředí pro Vás a Vaše zaměstnance. Uklidíme kancelářské prostory i výrobní haly, to vše na míru Vašim potřebám.

Více informací o úklidu firmy

Generální úklid

Hloubkový úklid interiéru už nemusíte dále odkládat. Naše firma se o vše v souvislosti s generálním úklidem postará.

Více informací o generálním úklidu

Úklid po stavbě

Do 48 hodin od objednání můžeme být u Vás a pustit se do úklidu. Odstraníme vše, co za sebou stavební firma zanechala – od nánosu prachu až po zbytky barvy po malování.

Více informací o úklidu po stavbě

Mytí oken

Čistá okna jsou jedním ze základů čisté kanceláře, firmy i domácnosti. Mytí oken zajišťujeme ve všech letních i zimních obdobích.

Více informací o mytí oken

Čištění koberců a čalouněného nábytku

Kompletní služby v oblasti čištění koberců a sedaček, díky kterým ušetříte čas i peníze.

Více informací o čištění koberců a čalouněného nábytku

Čištění koberců a čalouněného nábytku

Jedná se o jednu z nedílných součástí úklidu bytu či kanceláře. Pravidelné čištění realizujeme spolu s generálním úklidem, který doporučujeme provádět minimálně 2x ročně. Hloubkovým čištěním odstraňujeme z koberců a čalouněného nábytku roztoče a mikroorganismy, které ovlivňují naše zdraví. Díky pravidelnému čištění také dojde k prodloužení životnosti nábytku a koberců. Pokud máte zájem o naše služby, kontaktujte nás skrze formulář a my Vás kontaktujeme s cenovou nabídkou.

1. Čištění koberců
Čištění je vhodné pro všechny běžné typy koberců z přírodních i syntetických materiálů. Na čištění koberců používáme profesionální techniky a osvědčené nástroje spolu s čisticími prostředky, které jsou ekologické a provoní celý interiér. Schnutí je závislé na pokojové teplotě a větracích podmínkách, obvykle jde o 2 až 3 hodiny.

2. Čištění matrací a čalouněného nábytku

Toto čištění je vhodné pro všechny typy matrací i sedacích souprav. Hloubkovým čištěním odstraňujeme z čalouněného nábytku roztoče a mikroorganismy, které negativně ovlivňují naše zdraví. Čištění doporučujeme alespoň 2x ročně, u alergiků a astmatiků pak minimálně 3-4x ročně. Schnutí je závislé na pokojové teplotě a větracích podmínkách, obvykle se pohybuje mezi 3 a 4 hodinami.

3. Koberce a čalounění stejné, jako v den jejich nákupu

Chcete mít čalouněný nábytek i koberce jako nové? Pak je nutné jim poskytnout péči, kterou potřebují, aby si zachovaly barvy a čistotu. Jak se o ně postarat, aby vás to nestálo spoustu času a sil?

Péči o koberce a čalouněný nábytek doma či ve firmě můžete svěřit do rukou profesionálů. Získáte kompletní služby v oblasti čištění koberců a sedaček, díky kterým ušetříte čas i peníze. Čištění čalounění jsou služby na míru zaměřené na veškerý čalouněný nábytek a matrace. V případě koberců se jedná nejen o čištění kusových koberců, ale i ostatních druhů s pomocí nejmodernější techniky a osvědčených čisticích prostředků.

Proč si vybrat právě nás?

Kalkulačka

Předpokládaná cena generálního úklidu: 0
Cena platí jen pro domácnosti v Praze, mimo Prahu individuálně.

Kalkulačka je pouze orientační. Pro přesnější cenovou nabídku nás kontaktuje.