Pravidelný úklid firmy

Pravidelný úklid domácností

Věnujte se věcem, které jsou pro Vás důležité, zatímco se o úklid Vaší domácnosti postarají naše hospodyňky, vše s pomocí přípravků šetrných k životnímu prostředí.

Více informací o úklidu domácnosti

Pravidelný úklid firmy

Zajistíme čisté pracovní prostředí pro Vás a Vaše zaměstnance. Uklidíme kancelářské prostory i výrobní haly, to vše na míru Vašim potřebám.

Více informací o úklidu firmy

Generální úklid

Hloubkový úklid interiéru už nemusíte dále odkládat. Naše firma se o vše v souvislosti s generálním úklidem postará.

Více informací o generálním úklidu

Úklid po stavbě

Do 48 hodin od objednání můžeme být u Vás a pustit se do úklidu. Odstraníme vše, co za sebou stavební firma zanechala – od nánosu prachu až po zbytky barvy po malování.

Více informací o úklidu po stavbě

Mytí oken

Čistá okna jsou jedním ze základů čisté kanceláře, firmy i domácnosti. Mytí oken zajišťujeme ve všech letních i zimních obdobích.

Více informací o mytí oken

Čištění koberců a čalouněného nábytku

Kompletní služby v oblasti čištění koberců a sedaček, díky kterým ušetříte čas i peníze.

Více informací o čištění koberců a čalouněného nábytku

Pořádek na Vašem pracovišti vložte do našich rukou.

Jsme úklidovou službou, díky které budete mít více času na důležitější věci.

Pomůžeme vám vytvořit a udržet čisté a příjemné pracovní prostředí pro Vaše zaměstnance. Spolu s Vámi vytvoříme rozvrh úklidu na míru pro kancelářské prostory i výrobní halu. Samozřejmostí jsou proškolení pracovníci, používáme také vlastní úklidové pomůcky, které jsou zahrnuty v ceně.

 

K ukázkově uklizené firmě jste nikdy neměli blíž

1. Vytvoření poptávky

Pokud řešíte úklid firmy či výrobních prostor a zaujala vás naše nabídka, odešlete formulář s poptávkou. My Vám do 24 hodin naše služby naceníme a ozveme se zpět s konkrétní nabídkou vytvořenou na míru Vašim potřebám a domluvíme se na termínu prvního úklidu.

2. První dva úklidy

Během první návštěvy se naše pracovnice seznámí s Vašimi prostory a rozvrhne si veškerou práci, která po ní bude vyžadována. Při druhém úklidu doladíme detaily, domluvíme výpovědní lhůtu a podepíšeme smlouvu.

3. Spolupráce fungující jako dobře promazaný stroj

Pravidelně u vás uklízíme v časech, které preferujete. Vaši pracovníci se rozhodně budou rádi vracet do čistého a naleštěného prostoru Vaší firmy, za to Vám ručíme.
Rádi byste, aby se Vaši pracovníci a zákazníci cítili ve Vaší firmě příjemně a rádi se vraceli?

Věnujte se Vašim pracovním povinnostem a nedělejte si starosti s úklidem – naše profesionální úklidová firma se o něj postará za Vás. Můžete se spolehnout na pravidelný a pečlivý úklid kancelářských prostor i výrobních hal s využitím moderních technologií a kvalitních úklidových pomůcek. Úklid kanceláří a dalších firemních prostor je řešený na míru Vašim individuálním potřebám.

Proč si vybrat právě nás?

Kalkulačka